Przechowalnia Kół

Zostawiająć u nas koła na przechowanie, macie Państwo gwarancję prawidłowego przechowania i ręcznego umycia felg. Wszystkie koła znajdujące się w naszym magazynie są ubezpieczone!

Każdy klient ma u nas swoją półkę, otrzymuje specjalną kartę
i możliwość rezerwacji online na wymianę.

Sama wymiana trwa zwykle 15minut gdyż koła są dużo wcześniej przygotowane - umyte i wyważone, pozostaje jedynie montaż na samochód i dopompowanie.

To bardzo wygodne rozwiązanie dla kierowcy i bardzo oszczędza czas.
W trakcie przechowywania jest dobry moment na ewentualne naprawy felg - prostowanie, malowanie lub naprawy opon - wulkanizacja.

Koszt sezonowego przechowania:

  • komplet opon: 150 zł / brutto
  • komplet kół do 18" + mycie: 180 zł / brutto
  • komplet kół od 19" + mycie: 200 zł / brutto

OBIEKT CHRONIONY I MONITOROWANY

 

REGULAMIN PRZECHOWALNI NAKOLE.PL

1. Minimalny okres przechowywania ogumienia to jeden sezon.

2. Sezon letni trwa od 1 kwietnia do 30 września.

3. Sezon zimowy trwa od 1 października do 31 marca.

4. W związku ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi przewidujemy 30 dniowy okres przejściowy, za który nie będzie pobierana dodatkowa opłata.

5. Opłatę za deklarowany sezon przechowywania pobiera się z góry.

6. Dowodem pozostawienia ogumienia jest wydawana przez przechowalnię karta z indywidualnym numerem klienta.

7. Klient zwalnia przechowalnię z jakiejkolwiek odpowiedzialności odszkodowawczej za wydanie przechowywanych opon osobom trzecim za zwrotem karty klienta.

8. Klient upoważnia przechowalnię do przygotowania kół/opon do kolejnego sezonu (np. mycie kół, naprawa felg i lub opon, pompowanie, wyważanie) i w razie konieczności może zostać pobrana dodatkowa opłata.

9. Jeżeli w ciągu 12 miesięcy od daty zakończenia świadczenia usługi, przechowalnia nie jest w stanie skontaktować się z Klientem, przechowalnia uznaje sprzęt za porzucony i staje się jego pełnoprawnym właścicielem.

10. Klient oddający sprzęt do przechowania oświadcza, że nie pochodzi on z kradzieży ani innego nielegalnego źródła i jest jego właścicielem.

11. Klient jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania przechowalni o jakichkolwiek zmianach danych osobowych i lub danych pojazdu.

12. Przechowalnia jest chroniona i monitorowana.

13. Przechowalnia ponosi odpowiedzialność za straty oraz uszkodzenia opon/kół spowodowanych z naszej winy. W przypadku powstania jakiejkolwiek szkody nie przewiduje się zwrotu pieniędzy, lecz wymianę przedmiotu tej samej klasy i tym samym parametrom.

14. Regulamin obowiązuje od 1 października 2011.

15. Korzystając z usług przechowalni akceptujesz powyższy regulamin.